3 tipy, jak vypadat skvěle

Když mluvíme o vysloveně ženském šatníku, své pevné místo v něm má sukně. Jaký však máte vztah konkrétně s tou pouzdrové? Není žádnou teenagerské záležitostí, jde o sexy kousek, který přistane zejména „odrostlejším“ ročníkům. Sedí její boky, křivky a ženská chůze, a to na každou příležitost.

těhotenská sukně

těhotenská sukně

Pouzdrová těhotenská sukně se dokonale hodí na elegantní události, ale my vám ukážeme, jak ji lze využít i jinde. Práce, párty nebo kino – každá jedna z těchto příležitostí si s ní ráda potýká.

Do práce
Práce je pro mnohé dámy malou oficiality, protože to tak prostě dress code káže. Kanceláře či pozice, kdy se setkáváte s lidmi, vyžadují jistý způsob oblékání a pouzdrová sukně do něj krásně zapadá. V kombinaci s těhotenskou halenkou můžete vyrazit třeba i na setkání byznys druhu, pokud nahodíte svetřík, jste o něco ležérní, ale stále „slušná“. Vyšší podpatky by měly být samozřejmostí, abyste si udrželi pevnější look.

Na párty
Podpatky má ráda i párty, ale samozřejmostí to není. Pokud však chcete vypadat co nejlépe, trendy botičky by neměly chybět, a to ani k takové pouzdrové sukni. Zkuste to s kotníkovými kozačkami a volte zajímavý těhotenský top. Stále se nosí kousky s prodlouženým zadním dílem, který může nenápadně poodhalit váš dřík z přední strany. Takový asymetrický top dokazuje, že do pouzdrové sukně netřeba vše zapravit. Doplněk v podobě náhrdelníku je už trendy tečkou na konec a párty outfitje hotový.

Do kina
Ležérnější události, jako je například taková návštěva kina s přáteli, žádné elegantnosti nevyžaduje. K pouzdrové sukni si proto klidně zvolte níže boty, bundičku do pasu a trendový batoh na záda. Výsledkem bude kombinace, jaká vás udělá dívčí i ženskou zároveň. Zkusíte?