Rubín

Dnes pro Vás máme tip na vynikající dárek, který potěší každou ženu. Jedná se o šperky, které jsou posázeny rubíny. Mezi hlavní vlastnosti rubínu patří to, že tyto kameny zvyšují fyzickou energii u člověka.

Rubín je totiž ovládán Sluncem, největším producentem životní energie, bez něj by nebylo života na Zemi. Solární energii potřebují rostliny na svou výživu, růst, produkci fosilních paliv, pro koloběh vody v přírodě a pro život obecně. Sluneční paprsky mají antiseptický účinek a vytvářejí vitamin D.

Nicméně příliš mnoho slunečního světla může vést ke spálení pokožky a k rakovině kůže. Pokoj bez řádného větrání a ventilace s nedostatkem čerstvého vzduchu, často mluví v případě zdraví sama za sebe. Pokud chceme přijmout sílu slunce, musíme nosit rubín.

Rubín přitahuje červené kosmické paprsky, které symbolizují pozitivní životní sílu. Vibrací z kamene revitalizují mysl a tělo. Málo energie, nedostatek vůle, špatná koncentrace, malé nadšení se aktivuje tmavou červenou barvou kamene, jako je rubín nebo její náhrady, jako jsou červený granát, červený achát nebo červené zirkony.

Červená barva má blahodárné účinky na oběhový systém, detoxikuje krevní oběh záporných iontů, tím že dodává kladné ionty. Lidé si uvědomují, že v životě mají své cíle a ambice. Zvyšování koncentrace, očištění zraku, jeho zrelaxování a nabití energií je výsledkem vibrací, které procházejí přes oběhový systém člověka, který rubín nosí. Proto se rubín nazývá kamenem života.

Používejte pouze nejdokonalejší rubín, který můžete sehnat. Vadné rubíny nebo některé z jeho náhrad by neměli mít kouřovou barvu, neměli být prasklé, rozštípnuté a neměly by mít žádné chyby.

Rubíny jsou ideálním doplňkem šperků. Například náhrdelník nebo prsten s rubínem upoutá pozornost každého a díky němu bude vaše žena či přítelkyně královnou jakékoliv akce.