Těhotenské móda

Těhotenské móda je velmi rozmanitá a nabízí velký výběr. Mezi typické kusy těhotenské módy patří rozhodně sukně.
Nad těhotenskými sukněmi nemusíte přemýšlet až do konce prvního trimestru těhotenství. V tomto období je bříško teprve málo viditelné a nezpůsobuje prakticky žádné problémy s oblečením. Ve druhém trimestru však bříško začne výrazněji růst a běžné sukně začínají ženám dělat problémy. Do určitého momentu je možné sukně nějak upravit, nejde to však donekonečna.

Těhotenské sukně jsou spolu s těhotenskými kalhotami nejčastěji používané oblečení pro budoucí maminky. Některé ženy dávají přednost kalhotám, jiné sukním. Pokud přemýšlíte, zda jsou pro vás a vaše děťátko lépe kalhoty nebo sukně, jednoznačnou odpověď vám nedá nikdo. Je to individuální. Při těhotenském oblečení je nejdůležitější, aby se v něm žena cítila příjemně. Pokud vám více vyhovují kalhoty, pořiďte si těhotenského kalhoty. Pokud sukně, investujte do těhotenské sukně. Těhotenská móda nabídne každé mamince, to co hledá.
Princip těhotenských sukní

Princip fungování těhotenských sukní je stejný jako v případě kalhot. Na první pohled se od běžných oděvů liší pouze minimálně. Tajemství tohoto druhu oděvu se skrývá v elastickém pase, který je obvykle schovaný před očima. Tento úpletový pás objímá rostoucí bříško a zabezpečuje pevné upevnění sukně na těle. Velikost sukně se nastavuje pomocí pohyblivé gumičky. Při těhotenských sukních je třeba si dávat pozor na přiměřenou velikost. Mnoho žen má tendenci koupit si příliš velké těhotenské sukně. Toto je chyba. Při koupi je třeba vycházet ze standardní konfekční velikosti. Dobrou těhotenskou sukni můžete nosit nejen od 3. do 9. měsíce, ale i po porodu, pokud se bříško nedostane do původního stavu.

Těhotenské sukně

Těhotenské sukně