Těhotenské šaty

Jak si vybrat ty pravé těhotenské šaty?

Těhotenské oblečení už není takovým strašákem, jako kdysi. Dnes již existuje mnoho stylových značek a módních vln zaměřených na šokující krásné těhotné maminky. Když jste nemohli kdysi sehnat šaty, které by vám v těhotenství seděli, dnes je mnohem širší výběr oblečení, které vypadá stylově a sexy.

Někteří módní návrháři dokonce vymysleli způsob, jak těhotenské bříško správným střihem schovat. Jiné šaty zase svým střihem rozšiřují část pod prsy a netěhotným vyrobí sexy maminkovské bříško. Těhotenské šaty by měly být komfortní, dobře se nosit, oblékat i svlékat. Neměly by být drahé a přizpůsobit se narůstajícímu bříšku.

Těhotenství znamená hlavně změnu ženské postavy. Když nezainvestujete do těch správných těhotenských šatů, vaše „období“ si nemusíte skvěle užít. A kdy je ten nejlepší část jít nakupovat těhotenské šaty? Můžete jít do obchodu již v době, kdy jen zjistíte, že jste těhotná. Nemusíte mít ještě ani bříško. Některé šaty jsou dostatečně elastické k tomu, aby se vám přizpůsobili od začátku po konec těhotenství.

Tipy pro těhotenské šaty:

– Šaty i jakýkoliv top by měl mít střih do písmene A. Čili směrem dolů se rozšiřovat
– Látka by měla být přírodní, nedráždivá
– V létě zapomeňte na černou. Vybírejte si světlé barvy
– Vzory by měly být vertikální a ne příliš velké

Pokud se rady oblékáte konzervativně, nemusíte na tom nic měnit ani během těhotenství. Pokud jste temperamentnější typ, nestyďte se za větší tašky, kabelky, šperky. Jejich nošení však uvažte. Nehodí se na každý den a na všechny příležitosti. Vaše tělo bude totiž reagovat v těhotenství jinak na zátěž, delší chůzi atd.